| anonim_4396 a întrebat:

happy Sunt intragostit de o fata, si ea ma place si ne intelegem fff bine big grin aseara i-am trimis o poza pe facebook in care scria "Nu vreau sa te pierd niciodata" si ea a zis "ba o sa ma pierzi" de atunci m-a pus pe ganduri si m-a intristat. :/ o iubesc foooarte muult si mi-ar fi foarte greu sa o pierd, cred ca ma intelegeti. Ce credeti ca ar trebui sa fac ca sa nu o pierd ajutati-ma, va rog :*
P.S simt ca o pierd sad sad si nu vreau!

3 răspunsuri:
| Sweetish a răspuns:

Dacă tu nu ai făcut nimic rău în relația asta, e posibil ca ei să nu-i pese de tine la fel de mult cum ție îți pasă de ea!
Poate nu te merită! gândește pozitiv!

| Ducsy a răspuns:

Buna! Simplu vorbeste cu ea, toate fetele doresc asta chiar daca suntem putin cam rusinoase. Fi tare si fa tu primul pas! :*. Mult noroc!

| KittylovesEminem a răspuns:

In primul rand,trebuie sa stii ca noi,fetele,spunem anumite chestii, doar pentru a va vedea reactia. Poate ca a spus ca o vei pierde, ca sa vada ce zici, sau ca sa vada cat de mult esti in stare sa lupti pentru ea, sau sa vada cat de mult te-ar afecta pierderea ei.