| zozolyyop a întrebat:

hey. stiti eu nu am o relatie prea buna cu mama nu pot sa-i spun ce am pe suflet si daca nu ii spun zice ca-i ascund ceva nu are incredere in mine de ex am avut o intamplare mai neplacuta cu niste baieti si ea a inteles gresit totul cand ies afara spune ca umblu hai hui nu are deloc incredere in mine intr-adevar i-am ascuns multe dar nici ea nu ma intelege cand i-am spus ca imi place de un baiat a zis gata te mariti si faci copii si cand aude de un baiat gata te mariti si faci copii de aia cand o sa am un prieten nici nu o sa pot sa-i spun si mi-e frica sa-i spun pentru ca pur si simplu nu ma intelege si nu suport sa zica numai prostii vreau sa am putina libertate... o sa mai cresc na intelegeti voi cum sa o fac sa inteleaga? big grin

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

Stai sa o vezi pe mama.Cred ca e satula de cati cati baieti m-am indragostit platonic. Dar o data mi-a facut faza fazelor. Ii zic:"Mami deci sunt moarta dupa Andrei, e atat de dragutday dreaming"
Au trecut zilele, si ma pomenesc cu mama care vorbea cu mama lui numind-o cuscra, de fata cu elsurprise
Am crezut ca intru un pamant de rusineI don't want to see
Deci cand o auzeam:"Astia mici s-ar potrivi, cuscra"laughing
Andrei saracul pus pe nepusa masa se uita mirat la mine.Si eu la peretibig grin
Trebuie sa ii spui mamei adevarul intotdeauna pentru a nu exista neintelegeri intre voi.Nu conteaza ca sunt aberatii, ca e vorba despre baieti, ca e ce visezi noaptea, vorbeste cu ea sa te simta aproape

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii o prostie, sincer,happy sa ai prieten.
Mama ta are dreptate.
Ai prieteni atunci cand vrei sa te mariti si sa faci copiii.
Cum sa aiba incredere in tine, cand, chiar tu recunosti, ca ascunzi lucrurile fata de ea?
Daca nu ei ii spui, atunci cui?
Fii si tu mai deschisa, vorbeste mai mult cu ea, si o sa se schimbe si ea, daca acelasi lucru faci si tu.
happy

| mada_3465 a răspuns:

Cati ani ai?!