| cristin4ik a întrebat:

iar eu... am in clasa un baiat care imi place, el a fost impreuna cu cea mai buna prietena a mea dar asta a fost pe cind eu no cunosteam pe prietena mea ea singura mi-a spus. acum eu si acel baiat suntem intr-o clasa mie imi place de el dar din pacate el are prietena big grin. Cind suntem la ore eu observ cum el ma priveste atent si inciarca sa se imprieteneasca mai mult cu mine. eu nu vreau sa le stric relatia lor, dar nici lui nu pot sa nu-i trag atentia happy

1 răspuns:
| angel09 a răspuns:

Asteapta sa faca el primul pas daca nu vrei sa le distrugi relatia, dac vei face tu primul pas iar sentimentele nu iti sunt impartasite s-ar putea sa fii dezamagita.