| Rechin a întrebat:

BUNA...
Ieri a venit factura de la tel...Parinti mei au vazut ca a venit cu 200 de lei mai mult.Au intrat online pe vodafone sa vada factura si au azut ca eu am sunat la un numar de telefon sa bag bani intr-un joc online.Cum as putea sa ma revansez? PLSSSSS. Tata mai are putin si ma omoara pentru ca pe langa acei bani in plus am sticat si calculatoru putin.PLSSS am nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Presupun că nu ai ce face, oricum vor fi supărați pe tine o perioadă. Pe viitor numai fă așa ceva. Baftă!