| thefirstangel a întrebat:

Buna
ieri, am auzit o melodie pe utv, dar nu stiu cum se numeste era ceva d genu' ooooooooh reading my... apoi incepea s sune repp si mai era ceva d genu' comming way...nu stiu nici versurile prea bine
cum se num melodie?

fundita

Răspuns Câştigător
| Daysee a răspuns:

Sigur aia e Tinnie Tempah-Written in the stars da vz' ca' versurile nu sunt reading my etc. da aia e sigur. askult'o pe y0uTUBE pe linkul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=cMg5cQd5f50;) funda?:D

2 răspunsuri:
| thefirstangel explică:

Da...versurile nu le stiu mai deloc! au auzit-o asa in trecere p utv si la scoala o canta si o colega

| scipianus a răspuns:

Nu cred ca te referi la "tinie tempah - written in the stars", nu?