| FunkySmile a întrebat:

Ieri am inceput sa ma contrazic cu o prietena asa ca am nevoie de ajutorul vostru. Care liceu e mai bun, dar profilu? dintre traian vuia (electrica) si grigore cerchez ( turism si alimentatie )? Dati-va si voi cu parerea big grin. Pup sh bye.

Răspuns Câştigător
| madytza_7574 a răspuns:

Imi dau eu cu parerea hi hi devil GRIGORE CERCHEZ big grin nu sunt de acolo dar banuiesc ca daca are profilu turism si alimentatie e economichappy eu sunt intr-un liceu economic la profilu ala si crede-mak e super...si e usorhappy

1 răspuns:
| Allecsa_4478 a răspuns:

Turism si alimentatzie clar

decat electrician

plus ca daca esti fata mai bine turism si alimentatzie