| FunkySmile a întrebat:

Ieri am inceput sa ma contrazic cu o prietena asa ca am nevoie de ajutorul vostru. Care liceu e mai bun, dar profilu? dintre traian vuia (electrica) si grigore cerchez ( turism si alimentatie )? Dati-va si voi cu parerea. Bye sh pup.

Răspuns Câştigător
| byoana a răspuns:

Buna, cel mai bun e Grigore Cerchez cu profilul turism si alimentatie.

2 răspunsuri:
| rox_6398 a răspuns:

Nu stiu care liceu e mai bun pentru ca n`am auzit de ele big grin, dar e mai bun profilul turism si alimentatie big grin

| Ros3Blu3 a răspuns:

Tu esti la turism si alimentatie?big grinEu st la mecanicasad Si ma oftiiccc dar incerc sa ma transfer si eu la turism si alimentatiebig grin Si incerc sa imi cunosc pe TPU noi colegi ca imi e rusine si frica de prima ziiiii sad sadsadsad