| Artemisia a întrebat:

ieri am vrut sa downloadez un joc, dar nu am putut pentru ca mi-a scriss Disk full, si ceva ca nu am loc pe disk, am cautat la my computer la my disk si acolo totul imi este cu rosu, am incercat sa sterg cate ceva, dar nu am putu, acum ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| BruneTTe a răspuns:

Intri in My Computer- click dreapta pe C - Properties - bifezi ambele chestii de jos [ Compress this drive... si Index this drive.] si da-i disk cleanup ]. iti va mai goli ceva.

si poti folosi si http://www.piriform.com/ccleaner. descarca-l si te va mai ajuta si el;))