| alexandra12058894 a întrebat:

happy Ieri cand veneam acasa am vazut prin cartierul meu un baiat foarte dragut care se plimba cu rolele si am vazut unde sta. cum sa vorbesc cu el? eu inca nu stiu sa ma dau cu rolele, acum invat :d cum sa ma bag in seama cu el?

Răspuns Câştigător
| PisicaNutella a răspuns:

Pai...thinking Eu zic sa fii curajoasa.Baietii admira fetele cu tupeu.Pur si simplu mergi la el, il saluti, iar apoi cred ca i-ar face placere sa ii spui ca se da bine cu rolele si sa il rogi sa te invete si pe tinebig grin Si dupa asta totul merge de la sine.Intai vorbiti, afli mai multe despre el si apoi deveniti prieteni si cine stiesmugPoate ai succes, sper ca te-am ajutat!:*

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat