| ησℓσνє17мαяιι a întrebat:

Buna`happy
ieri m`am "cuplat" cu un baiat de care credeam k imi place foarte mult, insa dupa ce am vb mai mult [la tell, pe mess, prin sms] am inceput sa cred ca nu il suport.
mentionez k actualul este unul dintre prietenii primului meu iubit [pe care il iubesc sj acum]

de ce credeti ca simt asta? e posibil sa ma simt vinovata? sigh

funda

Răspuns Câştigător
| ROCKERforever14 a răspuns:

Nu doar ca el se dadea la tine si a incercat prea mult a exagerat tu spune-i controleaza-l ca o sa fie si mai rau