| Angel977 a întrebat:

Ieri m-am uitat intr-un caiet care l-am avut anul trecut la scoala si am vazut un id de mess in el care nu l-am scris eu si nu stiu ce e cu el.Ma gandesc ca o fata de la scoala l-a scris pentru ca id-ul e un nume de fata. Vreau sa va intreb ce parere aveti si de ce credeti ca fata aia mi-a scris id-ul ei in caietul meu si nu a varbit cu mine?(ea nu e din clasa cu mine).

9 răspunsuri:
| MimmiVonM a răspuns:

Poate ii place de tine.si i'a fost rusine sa-ti spuna si a scris id-ul in caietul tauu.

| Aly_9916 a răspuns:

Poate fii timida...mai sti si poate erau multi in clasa in acel moment...sauuu poate vrea sa para misterioasahee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Laura_2910 a răspuns:

O fi lezbi laughing ee glm acum. Cine stie, poate id-ul accela nu e al persoanei care l-a scris sau poate ca este. Se poate sa-l fi scris de plictiseala cand a stat pe la tine prin clasa, multi isi scriu id-urie asa pe banci pe scaune doar ca n-au ce face. Dar se poate ca ea sa vrea sa vb cu tine, sa aiba nevoie de ajutorul tau fara a vedea altii acest lucru. Sau poate sa fie o farsa, thu sa fi curioasa de ce vrea sa ii ieiid-ul si apoi cine stie sa te umple de virusi sau sa te ia la misto pe mess, in fata fiindui teama sa te abordeze laughing

| Me_6996 a răspuns:

Saluthappy Cred ca fata aceea ii topita dupa tinerolling on the floor Nu a avut curajul sa iti vorbeasca fata-n fata si mai bine a scris pe caiet id-ul, dar macar a avut curaj, nu? Dar tu pe ea o cunosti? Baga-l in lista, asa as face happy. Dar nu putem sa excludem faptul ca poate la scris numa asa...big grin

| AnnaElena a răspuns:

Poate te-a vazut pe hol,i s-a parut ca esti ori proasta,ori draguta,s-a interesat de tine, a aflat ca esti in sala aia si in ce banca stai si ti-a scr in caiet! Nuj, la asta m-am gandit! big grin

| Nam a răspuns:

Te place! I-a fost rusine sa iti spuna in fata asa ca vroia sa iti spuna pe mess asta happy poate te combini cu eawinking Succes big grin, funda?tongue

| Fineness a răspuns:

Ma gandesc ca poate vrea sa fiti prietene.Iti propun sa o bagi pe mess, sa o intrebi de unde te stie, iar daca nu iti place de ea sa o stergi sau sa dai ignore.

| Laura_2910 a răspuns:

Aoleu laughing thu esti baiat laughing nu stiu de ce ma gandeam ca esti fata laughing