| Crissy_Mary_1997 a întrebat:

ieri m-am uitat la un film horror,, Mama" si acum mi se pare ca vad personajul asta peste tot, seara nu mai dorm si chiar si cand ma plimb pe strada mi se pare ca o vad. AM MARE NEVOIE SA SCAP DE ASTA. AJUTOOOR!

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Uita-te la o comedie sa mai uiti de filmul horror

| William a răspuns:

Iti recomand sa nu te mai uiti la filme horor decat ziua, cat despre problema ta... o sa treaca cu timpul.

| Crissy_Mary_1997 explică (pentru William):

Incerc sa ma obisnuiesc cu ea,, traind '' pe langa mine, cred ca o sa am nevoie de un psiholog. sad

| LordBolton a răspuns (pentru Crissy_Mary_1997):

Si cum te descurici?

| dgfvshgfvdhgsvfhagdvshfdjhfd a răspuns:

Eu am vazut filmul The Ring si mi s-a intamplat la fel ca tie. O vedeam peste tot pe Samara. Si am decis sa caut pe internet lucruri despre ea. Desi in film este un mostru in viata reala e draguta. Cand am aflat mai multe despre ea nu mi-a mai fost frica.
Inearca asa. Sper ca te-am ajutat!

| Mufilici a răspuns:

Eu am vazut filmul, a fost frumos, putin infricosator as putea spune, adica ¨Mama¨era asa urata._. si cand era vie si asa, jumatate moarta, ar trebui sa te linistesti, sa bei un ceai si sa te uiti la desene cu Tom si Jerry, pe mine asta ma linisteste, succes >:d