| AnemonaP a întrebat:

ieri mi-am cumparat un hasmter, este femela si nu musca, i-am pus talas si mancare pentru hamsteri si o pun cu botu la mancare si nu mananca deloc, i-am dat azi o nuca, a muscat un pic din ea, mancarea este de ieri si este tot in aceeasi cantatitate, nu a mancat deloc, ce sa fac? Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| deea31 a răspuns:

Pai,poate nu-i place, am avut si eu multi hamsteri, am patit acelasi lucru si veterinarul mi-a zis ca poate nu ii place sa incerc altceva. Ti-as recomanda sa ii dai morcov, mar, nuci dar niciodata sa nu ii dai varza, salata si verdeata proaspata! Doar papadia se da proaspata doar frunza!