| AidaAmaranta a întrebat:

Ieri mi-am luat niste Adidasi din istea http://www.google.ro/......tp?/imgres ic:specific, isc:white0%2C342&itbs=1&iact=rc&dur=452&ei=wU9dTO-qMOOms QaT1bzIBw&oei=k09dTLf9J9qXsgb_lZDNBw&esq=3&page=2&ndsp=1 6&ved=1t:429, r:0, s:15&tx=67&ty=61&biw=1024&bih=584

doar albi( adica nu are roz) :D
acum vreau sa stiu daca nu e de barbati? scrie pe cutie ca e de dama. dar nuhs...:( dupa parerea voastra ii fain?

4 răspunsuri:
| Maryaaaaaa a răspuns:

Pot fi unisex. dar daca pe cutie scrie ca sunt de dama inseamna ca asa e.

| dya26 a răspuns:

Sunt sper draguti da si cred ca sunt de dama, ca uni sunt roz si nu cred ca sunt de :8barbati :-P Sa-i porti sanatoasa :*

| Gabytzaa98 a răspuns:

Pot sa fie si unisex...se pot purta

| 1992 a răspuns:

Da sunt si frumosi si de dama