| Bonca_Liana_2000 a întrebat:

Ieri mi s-a intamplat cel mai groaznic lucru. Iubitul meu s-a despartit
de mine si tot ieri s-a cuplat cu dusmana mea #1.El zice ca s-a enervat ca nu ii dadeam spatiu.
ii vad tinandu-se de mana... si ma sufoc.
Prietenele imi spun sa il las, dar il iubesc prea mult si il vreau inapoi.Va rog frumos sa ma sfatuiti ce sa fac,
Cel mai util raspuns.F.U.N.D.A

4 răspunsuri:
| Danut_Popa_1961 a răspuns:

A,,nu da spatiu,, cuiva inseamna ca-l sufoci prin comportament.in primul rand o relatie in care cel putin unul sta mereu,, calare,, pe celalalt, duce la plictiseala.In al doilea rand, avand in vedere rapiditatea cu care te-a inlocuit, nu merita sa-l plangi, caci e nestatornic.

| Bonca_Liana_2000 explică (pentru Danut_Popa_1961):

Stiu ca e nestatornic, doar ca eu as vrea sa il am inapoi.
cum as putea sa ii despart si sa fiu din nou prietena lui.

| Danut_Popa_1961 a răspuns (pentru Bonca_Liana_2000):

Nu cred ca e indicat.ar fi o pierdere de timp.un joc inutil care numai agita situatia mai bine ramai deschisa altei relatii.

| RoBoT93 a răspuns:

In primul rand e "dusmanca"...
In al 2 lea rand, depinde ce voia sa zica el prin "spatiu". Adica il sunai din 30 in 30 minute sa-l intrebi ce face, unde e? Ii dadeai mesaje din 5 in 5 minute? Nu il lasa-i in cluburi, afara cu baietii / fetele?