| Adryana98 a întrebat:

Ieri seara am fost la verisoara mea in vizita! Printre ce am mai vorbit noi mi-a zis ca ei ii este rusine ca i se vad sanii sub haine si ca ii este rusine cand se uita baietii la sanii ei! Credeti ca ar trebui sa ii fie rusine?

Răspuns Câştigător
| Smiley97bla a răspuns:

Păi,este fată. Ar trebui să fie mândră că se uită băieţii la sânii ei. Asta înseamnă că arată bine. Şi asta ar trebui să îi spui şi verişoarei tale. Şi mă refeream cu vârsta pentru că, nu am auzit până acum să îi fie ruşine vreunei fete că i se văd sânii şi se uită băieţii la ei. Şi da, i se pot vedea sânii unei fete şi la 10 ani prin bluză. Nu ai văzut ce generaţie dezvoltată de fete este în ziua de azi? Care mai de care mai..."sophisticată" la doar 12 ani...
Sper că nu te-ai supărat de primul meu comentariu dar am rămas surprinsă de întrebarea care ai pus-o.
Scuză-mă dacă te-ai supărat şi dacă ţi-am fost de ajutor, sper să mă răsplăteşti cu o fundiţă happy.

P.S : Spune-i verişoarei tale să aibă mai multă încredere în ea. Nu are de ce să îi fie ruşine.

7 răspunsuri:
| Smerix a răspuns:

Ca sa scape de acesta "rusine", ar trebui sa poarte bustiera sau sutien. Funda?

| Adryana98 explică (pentru Smerix):

Pai ea poarta sutien numai ca ii este ruine ca i se vad sanii sub haine. si ca se uita baietii la sanii ei.

| Adryana98 explică (pentru Smiley97bla):

Mersi mult:* nu m-am suparat de primul tau comentariu numai ca nu-mi plac persoanele care intreaba varsta desi nu raspund la intrebare. m-a ajutat raspunsul tau. am sa-i spun si ei asta si cred ca va fi mai increzatoare in ea si sper ca nu o sa-i mai fie rusine. si da te rasplatesc cu o fundita:*:*:*

| Smiley97bla a răspuns (pentru Adryana98):

Cu plăcere și mercihee hee.

| Adryana98 explică (pentru Smiley97bla):

Nu ai pentru ce. eu trebuie sa-ti multumesc tie:*

| Smiley97bla a răspuns (pentru Adryana98):

Păi,este fată. Ar trebui să fie mândră că se uită băieţii la sânii ei. Asta înseamnă că arată bine. Şi asta ar trebui să îi spui şi verişoarei tale. Şi mă refeream cu vârsta pentru că, nu am auzit până acum să îi fie ruşine vreunei fete că i se văd sânii şi se uită băieţii la ei. Şi da, i se pot vedea sânii unei fete şi la 10 ani prin bluză. Nu ai văzut ce generaţie dezvoltată de fete este în ziua de azi? Care mai de care mai..."sophisticată" la doar 12 ani...
Sper că nu te-ai supărat de primul meu comentariu dar am rămas surprinsă de întrebarea care ai pus-o.
Scuză-mă dacă te-ai supărat şi dacă ţi-am fost de ajutor, sper să mă răsplăteşti cu o fundiţă happy.

P.S : Spune-i verişoarei tale să aibă mai multă încredere în ea. Nu are de ce să îi fie ruşine.

| Smiley97bla a răspuns:

Am să îţi răspund la întrebare cu o altă întrebare: câţi ani are verişoara ta? 10?

| Adryana98 explică (pentru Smiley97bla):

Nu inteleg de ce conteaza varsta ei? iar la 10 ani nu prea ti se observa sanii sub haine.