| αʟεх a întrebat:

Imi dati niste statusuri de genul : - De iubesti un fotbalist, e un lucru foarte trist. Cand iubirea e mai dulce, i`si ia mingea si se duce.

Dau funda puppy dog eyes.

Multumesc :*.

2 răspunsuri:
| asdfghjklqwertyuiopzxcvbnm a răspuns:

A curga °Jack si °Redd Bull pana dimineataa`. Respeect pentru cei` cu poftaa de viataa`!
• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •
Incerc sa ascund calvarul numit depresie si zambesc fals doar pentru o buna impresie
. nu sunt perfeCta, dar de ce m’as sChimba cand prietenii ma iubesc si aSa?•
Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, atunci am nevoie cel mai mult.
Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.
Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.
Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa stii ca nu va fi niciodata al tau.
mi-as dori Sa fiu din nou o fetita mica deoarece juliturile din genunchi sE vindeca maI repede deCat inimile frante!
cel mai †ѓϊŝ† lucru έ ŝά'l vezi pe cel ķāѓз'l iubesti iubind pe altcineva
~ Imi reviiin putin. incerc s. O iau de la inceput. n.are rost sa ma compliiic cu lucruri din trecut. te.am iubiiit. acum nu te iubesc. saw poate da. dar nu maii conteaza. Du`te la ea.pa! =]
"`Mi-a fost alaturi zile bune si nopti grele Cand plangeam din despartiri sau barfe rele`"
Asta sunt si n`ai ce face, alta mami numai faceee •
Inca te may iubesc :X Dar prefer sa askund sentimentul pierdut printre Regrete. Nu te-am pretuit cand trebuia si acum Plang in Urma. Ta
P` cine!;* ai langa tine acum >; d Lasa aparenta smug Si gusta esenta =p~; x"
Zambesc`! Nu regret`! happy Nu am gresit`. am iubit`! il iubesc:X si am simtit!`; x.
Nimeni nu-mi poate fura zambetu` care imi apare atunci cand ma gandesc la tine!`; x
¦Am avut ocazia de a ma juca Qu oricine.si totuji am ales sa te iubesQ pe tine!`¦
Vreau Ca Cine Ma Va Tine In Bratzee Sa O Faca Asa Cum Trebuiee!`sad
SUFLET | de` Copil, | LACRIMI | de` adult Sh` eSentSa tare, asta e | FETITSA | Care te-a ridiCat | MEREU | in piCioare` love struck
Pentru ca de placut, poti sa placi mai multe fete | dar de iubit, poti iubi doar una `!
? Sunt doi indragositi care nu se intalnesc, Doua persoane despartite care se doresc, Doua suflete aflate la o rascruce, Doua lacrimi dar nici una nu mai curge!?
Nu pretinde ca este usor.Nu e asa.Nu exista defecte cand nu exista dragoste! love struck
El A FosSt De Vinaa Ca De Fiecare Dataa.Inceteazaa Fataa Sa Te Simtzi Vinovata!`? ti-a Promis.Stiu.Te`a Mintzit Stiu. El O Sa Regretee cand E Prea Tarziuu!`?
Ai primit tot ce-ti doreai, pentru ca ai tras din greu ca sa le ai! Sunt lucruri banale care te fac sa zambesti si sa ajungi fara sa vrei sa le iubesti!`; x
Cand iesi fara ea, nu te controleaza, nu te suna, Tu stii ca te iubeste, dar nu vrea sa tsi. o spuna`love struck
Era o COpilaa Candva`. Acum S`a Schimbat din cauza Ta! Gandestee Altfel "Pustoaicaa"! love struck
Hei Tu happy`. Aminteste`ti Clipelee bune. Aminteste`ti de mine asa Cum mai Cunoscut oh go on. Tine minte dragosteaa Ce ne-a salvat mult. :X

| Denysa2000 a răspuns:

1000 sa te cunoasca
100 sa te iubeasca
10 sa te doreasca
1 sa te aiba

"Adio" i-o vorba scurta
Dar e cu durere
Deci nu-ti spun "adio"
Ci: "La revedere"

Cand va bate vantul prin
Parul tau sa-ti aduci
Aminte de numele meu

O scoica de aur e iubirea ta, si perla iubiri se afla in ea, cand scoica se sparge de stancile reci, perla iubiri ramane pe veci.

Multe fete iti vor spune:
Te iubesc, nu ma uita!
Eu iti spun sub alta forma:
Uita-ma de vei putea!

Stau pe scaun, ma gandesc
Mama crede ca citesc
Si gandindu-ma la tine
S-a rupt scaunul cu mine!

Albinele o fac.
Fluturi fac.
Chiar si mustele o fac.
Ce zici o facem?

LASO BALTA CA OAMENI NU POT ZBURA!

Dimineata nu pot sa mananc pentru ca ma gandesc la tine, la pranz nu pot sa mananc pentru ca ma gandesc la tine...seara nu pot sa dorm pentru ca mi-e foame.