| princessanna a întrebat:

Buna imi dati si mie niste statusuri de mos nicolae? vreau urgent! primul primeste funda.

2 răspunsuri:
| bianca_1157 a răspuns:

Daca in noaptea asta va veni cineva…sh te va baga intr-un sac…nu te speria…ci din contra…BUCURA-TE pentru ca cineva te-a cerut cadou de craciun day dreaming

Hohohoh Mos Craciunhee hee) ce varza esti rolling on the floor) te ai ratacit pe conducta crying( si la mine nu ai ajuns

Stire de ultima ora! cica mos Nicolae vine numai la fetele virgine… asa ca Romania o ocoleste laughing

Pregateste ghetutele!

Este noaptea lui Mos Nicolae, asa ca pregateste-ti ghetutele. In primul rand spaaalaaa-leeeeeeee!

Intrebare pentru Mos Nicolae
Mosule, daca las mai multe ghete primesc mai multi bani?

| MiruFcrb a răspuns:

Buna!
Cam greu de gasit statusuri de Mosu Nicolae, dar uite ceva...
Surpriza! Anul acesta Mos Nicolae nu ti-a adus mai nimic… doar pe mine, un suflet ratacit si singur, ce asteapta doar un semn pentru a arata ce are mai bun si cald.
Crema de pantofi, perie de lustruit, ghete noi… pacat ca nu ai fost cuminte! Multumeste-te cu mine!
Sper ca de Sfantul Nicolae sa primiti tot ce trebuie, adica o nuia!

Te pup:*