| Elena_4388 a întrebat:

Buna imi dati si mie un program pentru taiat melodii plzz.

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Movie maker

| Silvara a răspuns:

Mp3 Cutter. Bagi melodia si apoi dai Set Start de unde vrei sa inceapa si apoi Set end pana unde vrei sa tai!(:

| geoox550 a răspuns:

Http://www.videotutorial.ro/? p=4374

eu azi l-am descoperit... tare;)

funda?:*

| cosmy1993 a răspuns:

Cauti un program de taiat melodii gratuit si usor de folosit. Din acest motiv iti recomand sa descarci programul de taiat melodii recomandat in acest articol. E vorba de o aplicatie gratuita, perfecta pentru a taia melodiile indiferent de tipul acestora, (. wma,. mp3,. aac+, etc.). Daca te grabesti si nu ai chef sa citesti descrierea, la sfarsitul articolului, gasesti butonul de download pentru a descarca gratuit acest program:Audacity – Program de taiat melodii, gratuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aici gasesti softul si tutorial de folosire: http://www.cs-gothic.ro/forum/program-de-taiat-melodii-t2575.html