| madalina003 a întrebat:

Buna happy imi dati status care sa te puna pe ganduri exemplu : Sa te joci cu sentimentele cuiva, nu-i o gluma. E ca la fotbal, ocaziile se razbuna! fara prosti ceva frumos. cele mai multe funda

3 răspunsuri:
| Ayshee a răspuns:

Sunt fapte ce par a fi de neinteles.
Sunt atatea oglinzi defecte, incat nici nu mai ai curajul sa te privesti.

| MajoretahaAngel a răspuns:

"Cuvintele sunt lacrimile celor care ar fi vrut asa de mult sa planga si nu au putut" sau "Dragostea este clipa in care devenim atat de usori...incat ni se pare ca aerul ne alearga" sau "Cand o usa ni se inchide, o alta se deschide.Dar deseori ne uitam atat de mult la usa inchisa ca nu o mai vedem pe cea care s-a deschis pentru noi". Fundapuppy dog eyeshappy

| madalina003 explică:

Statusuri* :-d