| snooky97 a întrebat:

Imi indrept parul cu placa aproape zilnic(o data la 2 zile)si de la un timp s-a cam raritcrying. Vreau niste sfaturi cu tratamente naturiste pe care pot sa le fac si singura, acasa. Dau funda maaaare!:*

3 răspunsuri:
| Nicole_8267 a răspuns:

Ar trebui categoric sa renunti la placa, sau unele din motive pot fi lipsa vitaminelor B6 si B12 sau unul din motive poate fi ingrasarea excesiva, incearca sa-ti echilibrezi mesele... si poate va avea efect

| Lari02018 a răspuns:

Daca tu nu vrei nu e neaparat sa renunti la placa
du-te in magazine si ia-ti masca de par pentru par intins cu placawinking

| MsD a răspuns:

Nu til indrepta cu placa dar dupa cel speli usucal cu fenul! si el se face drept nu se increteste ca daca-l lasi asa sa se usuce se face cret! pa pa succes!