| AdeLyna36 a întrebat:

Imi plac foarte mult cerceii si cumpar o pereche de cate ori am ocazia. Desi am foarte multe, vad mereu un model dragut pe care nu-l am si il cumpar. De obicei cumpar cercei fantezie care nu costa foarte mult si imi place sa ii port si sa ii schimb.
Credeti ca ar trebui sa ma opresc sau sa cumpar in continuare?

Răspuns Câştigător
| AndreeaEma a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singura, nu stiu cate perchi de cercei am, mari, mici, cred ca am o colectie cu toate modelele din lumelaughing Rochiile si accersoriile sunt punctul meu sensibil, nu rezist tentatiei de a mai aduga ceva "colectiei" melelaughing. Daca iti permiti, continua sa iti cumperi cercei, sau orice altceva iti place!

4 răspunsuri:
| n3bunatica a răspuns:

Stai linistita ca nu esti singura.si eu fac acelasi lucru.am ajuns sa am peste 60 de perechi de cerceilaughing si tot nu ma opresc. vreau sa ajung sa am cel putin 100:d. daca vrei te poti opri.dar din moment ce nu sunt prea scumpi.atunci cumpara in continuarehee hee

| lylo a răspuns:

Nu te opri... mie mi se pare mai dragut ca ti schimbi mereu decat sa stai cu o pereche nu stiutu cat tp

| ana2205 a răspuns:

Daca nu dai prea multi bani, nu cred ca este un lucru rau, mai ales ca ii porti.Am avut si eu aceasta manie dar m-am oprit deoarece am constatat ca ii cumparam degeaba, fiindca la scoala mi se facea mereu observati cu privire la cercei, iar tata nu ma mai lasat sa-i schimb mereu...asa ca de ceva vreme port aceeasi pereche de cercei sad
Bucurate de cerceii taiwinking big grin

| carmen111 a răspuns:

laughing.ma bufneshte rasul pentru.ca si eu am aceeashy problema., parca ar fy un drog...