| 1 Gr. CoCa-Ina a întrebat:

Buna,. Imi place de o fata, colega de clasa.De fiecare data cand me uit in ochi ei si ea ma priveste in ochi si imi zambeste.De curand am fost intr-o excursie, cand ii era sete desi avea apa imi cerea mie, discutam, radeam etc.Cand vorbeste cateodata de un baiat de la liceu sau cand se lasa pupata pe obraz de alt coleg ma enervez parca sunt gelos. Ea ma intreaba de ce sunt suparat, dar mi-e frica ca va rade de mine daca-i zic ca o plac(ea umbla numai cu tipi de la liceu). Voi ce ziceti? Oare ea ma place?

Răspuns Câştigător
| y8yujfuyyfvuy a răspuns:

Eu zic ca e un fel de "***" care incearca sa profite la maxim de toti...pROBAbil ca va rade ca iti spui...mai bine gasesteti o fata timida si draguta...

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Sunt de acord cu PoetVagabont. Nu cred ca te place, doar se distreaza pe seama ta ca te vede mai timid. Eu zic sa o lasi balta, ca presimt eu ca vei suferi. E posibil sa ma insel, iar lucrurile sa nu stea asa, dar cel mai bine analizeaza situatia la rece si vezi care sunt motivele pentru care ea iti acorda atentie. Cunosc si eu "specimene" de acest gen si le-am urmarit "evolutia". Si daca e genul de fata care cred eu ca e, nu ai ce obtine de la asa ceva... mai bine iti cauti o fata pe care o cunosti bine si stii ca nu te va rani in niciun fel.

| Mixed a răspuns:

Buna... e posibil sa te placa ...sau e posibil s ate vada ca pe cel mai bun prieten al ei baiat...
nu stiu csz ...am patit si eu asa...nu imi dadeam seama ca "respectivului " ii plac...il vedeam ca pe un frate ...ar fi pacat sa stricati prietenia asta... dar totusi discuta cu ea si vezi care sunt sentimentele ei.happy
bafta :*

| lololololol a răspuns:

@agec, poti simti daca ma place xxxx? laughing) Probabil doar se joaca cu voi.
Cel mai bine e sa vorbesti cu ea.
Bafta happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic si eu sunt iun aceiasi situatie dar cu un baiat. Poate ca nu poate ca da.Eu zic ca te place? Dar cati ani ai?