| anuscha997 a întrebat:

Buna!:*
Imi place de un baiat acre e cu un an mai mare decat minestraight face Pana aici totu binebatting eyelashes Ca sa sune si mai bine pot sa va soun ca ne intelegem super bine`:X. Cum as putea sa ii dau de inteles ca vreau sa fim mai mult decat prieteni. Nu cred ca o abordare directa ar fi buna gen : Mie imi cam place de tine deci tu nimic? laughing. Acum serios cum sa fac asta?

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Zi-i că te simţi foarte apropiată de el şi că te-ai simţi şi mai bine dacă ai fi mai apropiată.
Oricum, NU le spune "prietenilor" sa chestii de tipul acesta.
Discută exclusiv cu el.

Succes.

| Sἶrenἶa a răspuns:

laughing)) zii p fata.totush. eoo o fac p mess tongueP

| inghetsatacufistic a răspuns:

Zi-le unor prieteni sa-i spuna.alta idee nu am!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai si tu pe linga el, prefa-te ca ai acelasi drum cu el, cere-i parerea in anumite chestii poate s-o prinde si el pina la urma. Daca nu se prinde da-i lapte sa manince.