| Emm33 a întrebat:

Buna,imi place de un baiat..cam cel mai destept din clasa
Cum as putea sa il fac sa ma bage in seama?

5 răspunsuri:
| KarinaDavid21 a răspuns:

Dacă vrei poți sa il rogi sa îți explice ceva ce ''nu ai înțeles '' si asa poți vorbi cu el si sa va împrieteniți. Poți sa faci si niște glume pe seama acelui subiect. Sper că te-am ajutat măcar un pic happy

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca esti in scoala generala poti juca fotbal cu el.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Daca esti in liceu vorbeste cu el, dar fara sa-i dai de inteles ca-l placi, iar atunci cand vezi ca este entuziasmat de tine si ii place sa vorbiti, devino mai distanta pana spune el primul ca te place
PA

| xDIABOLIQUE a răspuns:

Bună.
Vorbeşte cu el, presupun că ştii la ce materie excelează, spune-i că nu ai înţeles ceva şi roagă-l să te ajute. Nu uita să ai încredere în tine şi să fii tu însuţi.

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai roaga-l asa sa te ajute la niste materii ca sa stai cu el si cu ocazia asta o sa vorbesti mai mult cu el si sa-l atragi cu vorbe frumoase sau sa-i faci complimente.