| Emo0Angel0Black0 a întrebat:

Buna!
imi place de un baiat care a aflat ca il plac si ma uraste. dar cand are nevoie de ceva de la mine se poarta ca si cum am fi prieteni de aniiiiii de zile.
la un moment dat am deventi amici dar o prietena de-a mea il face,, specimen neterminat"greseala naturi"copil cu capu"si multe altele si m-a intrebat daca are dreptate si eu am dat din umeri. s-a suparat pe mine.inainte sa devenim amici imi spunea pe numele de familie dupa aqcea cat am fost amici mi-a spus din cand in cand pe numele mic. dar acum e suparat pe mine si imi spune iar pe nnumele de familie. ce sa fac vreau sa fim din nou macar amici

1 răspuns:
| yekto a răspuns:

Fa in asa fel sa aiba nevoie de tine si atunci va fi prietenul tau.
pana una alta... nici nu mai stiu ce sa zic. cred ca este o problema mare pentru tine in acest moment dar crede-ma. peste ceva ani o sa ti se para amuzant.
succese