| gabriela1hdbl a întrebat:

Buna,imi place de un baiat care este maii mere decat mine cu un an. eu am 13 ani.la scoala in fiecare pauza la scoala staau cu el si cu incaa 2 fete de la mine din clasa.si ne distram si ne intelegem foarte bine dar nu stiu daca ma place. apropo si uneia dintre acelea 2 fete ii place de el. faza e ca nu stiu cum sa aflu daca si el ma place...
MA PUTETI AJUTA? FUNDA
PS:FARA RASPUNSURI DE GENU' :intreaba-l fata in fata sau pune pe cineva sa il intrebe pls pls

1 răspuns:
| CodrinaVladiana16 a răspuns:

Pune o prietena care sa il intrebe.Ca un fel de spion. Daca baitul da semne ca te place fai jocul.Incearca sa distrugi relatia de amicitie sau chiar de prietenie dintre prietena ta si acel baiat...Pentru siguranta nu de altcevatongue

Fundoi?puppy dog eyes