| ursuletulana a întrebat:

Îmi place de un băiat cu un an mai mare decât mine. Are 14 ani si îmi place mult de el. Nu stiu sigur daca ii place de mine,dar eu as vrea sa i spun ca îmi place de el. Adică, a făcut câteva gesturi...dar puține. Oricum, cel de ținut minte este ca se poarta foarte frumos cu mn si se uita numai la mn când vorbește. Ma puteți ajuta? Cum sa i spun ca il plac? Noi ne vedem doar de doua ori pe saptamana si nu ne dam, decât in graba, un salut gen buna ce mai faci... Dar vara asta care a trecut, chiar am vorbit... ceva mai mult...

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ii zici ca il placi cand faci 18 ani nu acum, cand habar nu aveti de asa ceva.

| GYGYLATINO a răspuns:

Cel mai bine astepti cam repede va indragostiti repede de la varste fragede aveti rabdare cred ca in viitor se vor indragosti deja de cand sunteti bebelusi acum sunteti minori ce aveti acum de facut e sa invatati la romana si mate chiar daca nu va place si imi cer scuze daca doare raspunsul )))))))