| Iubesc1Atat a întrebat:

Buna imi place de un baiat dar el place alta fata care e cu un an diferenta de mine.Am incercat sa ii atrag atentia la patinoar dar a mers pe jumatate.Ce pot sa fac sa vada ca il plac?
PS:A fost fostul meu iubit dar nu am avut i relatie srrioasa...cand eram mici am fost impreuna

Răspuns Câştigător
| schmoll a răspuns:

Depinde si de sentimentele purtate de el pentru tine,dar si pentru fata actuala,trebuie sa fii tu insuti, sa fii sigura pe sine, acum tu deja ai un avantaj, foloseste-lhappybafta, o zi buna sa ai

3 răspunsuri:
| noname2021 a răspuns:

Pai degeaba il iubesti tu daca el iubeste pe alta...straight face incearca sa discuti cu el, dar daca iubeste pe altcineva, lasa-l, asa e cel mai bine.

| Geryking a răspuns:

Nu-i nimic daca e cu un an mai mare ca tine, ar fi problema daca tu ai fii cu un an mai mare decat el. I fine, daca vrei metoda corecta atunci fii sincera cu el si spune-i ca vrei sa *** iar impreuna.
Daca vrei metoda necorecta fa ceva, un plan prin care sa-i arati lui ca faatz cu care este nu il place, de exemplu spioneazo si vezi ce spune si asta poti s-o folosesti impotriva ei. Bafta!
Funda?