| ღBlackPearlღ a întrebat:

Buna!:* Imi place de un baiat.Dar si el ma place...cel putin el asa spune.El ar vrea sa fim impreuna dar nu am incredere il el.Il cunosc destul de bine.Dar problema e ca mie chiar imi place de el. Mereu ma gandesc la el.Dar nu ii pot zice. Voi ce ziceti? Ce ar trebui sa fac? Poate ar trebui sa-l uit?!
Mersii!:*
La cel mai bun raspuns dau FUNDA happy

Răspuns Câştigător
| Cleopa a răspuns:

Pentru ca iti place asa de mult de el ar trebui sa accepti sa fii impreuna cu el, insa sa intri in relatie cu gandul ca tu il placi pe el, nu el pe tine. e normal sa nu ai incredere intr-o persoana necunoscuta, dar daca o sa fii cu el si o sa fie totul ok atunci poate o sa prinzi incredere in el, dar sa ai grija, chiar si increderea sa fie cu limita. deci pana la urma dai o sansa baiatului si vezi cum merg treburile, daca nu-ti convine ceva poti sa-i spui foarte usor la revedere

| Cleopa a răspuns (pentru Cleopa):

Multumesc pentru funda scumpa si ai grija caci barbatii sunt foarte perversi :*

2 răspunsuri:
| AnnaPIC a răspuns:

Pai..in primul rand de ce nu ai incredere in el? oh go on ...si daca e atat de rau in cat nu poti sa ai incredere in el ...de ce iti mai place? straight face dai o sansa si vezi daca o merita sau nu.