| DidosMari a întrebat:

Buna,imi place de un baiat de aproximativ 2 ani, dar el este in clasa a 9-a iar eu in clasa a 5-a. Oare am vreo sansa cu el? Dati-mi niste sfaturi cum sa vorbesc cu el sau ce sa ii spun.Stiu ca sunt prea mica dar macar vreau sa am curajul sa fiu doar prietena lui, el nici nu stie ca exist. Fundabig grin

Răspuns Câştigător
| BadAxe a răspuns:

Diferenta nu e prea mare, doar ca el e la liceu acolo sunt fete mari care au forme, in timp ce tu esti doar in clasa a5a. Poate o sa fi iubita lui peste ca-ti va ani cand o sa fi si tu mai mare si atunci o sa ii atragi atenita. Pana atunci succes si te pup :*

4 răspunsuri:
| Skumpete a răspuns:

Pai incearca sa discuti cu el online apoi invita-l afara la o plimbare si incearca sa extinzi o atmosfera romantica si spune-i te iubesc! Mult succes bafta!

| oBuburuză a răspuns:

laughing laughing doamne, gaseste-ti baietii de varsta ta nu te mai uita dupa astia marii, nu fi curva de mica.

| Lavv a răspuns:

Oh...Zau ca eu in clasa a 5 a inca ma jucam cu papusile. Cu toate astea, nu are rost sa te judec, dar esti mult prea mica. La varsta asta chiar nu se poate lega nimic, sincer. Si eu sunt adepta: Dragostea nu are varsta. Crede-ma ca eu nu l-am mai suportat pe actualul de cand eram mici si ne-am batut. Si totusi am ajuns sa fim imrepuna. Timpul le rezolva pe toate. Si hello, te iubesc e ceva atat de sincer si vad ca isi pierde din ce in ce mai mult din importanta...cum sa-i zica te iubesc?! pe maica-ta ar trebui s-o iubesti. Si apoi intreaba-te daca mai merita altcineva in afara de parintii tai carora sa le zici ACUM te iubesc.

| DidosMari explică:

Gata! Decat sa imi raspunde-ti jignitor la intrebari mai bine nu imi raspunde-ti deloc.