| JustUs4ever a întrebat:

Imi place de un baiat de cateva luni si as vrea sa stau cu el. Vreau si eu sfaturi. De exemplu : Cand vorbesc cu el sa ii pun pana pe spate? Cand stau cu el pe o banca sa imi pun capul pe umarul lui? Sa ii zambesc de fiecare data cand se uita la mine si sa ma uit fix in ochii lui? Cand imi face cu ochiul ii fac si eu? Va rog sa imi dati si mie cateva sfaturi si sa imi raspundeti la intrebari. Multumesc mult! Dau funditawinking

1 răspuns:
| superdorex a răspuns:

Buna, da daca vrei sa fii cu el intoarce-i dragalaseniile! Asa va vedea ca si tu ai aceleasi sentimente si sigur nu va rata prilejul de a fi cu tine! Arata-i ca esti o fata sensibila, plina de dragoste si care doreste sa aiba alaturi un baiat, la fel de deosebit! Multa bafta iti tin pumnii!