| ZuZu_2582 a întrebat:

BUNA! imi place de un baiat din aceeasi gasca cu mine! El nu imi da niciodata atentie si nici nu se uita la mine! Eu sunt o fata forte frumoasa ma plac aproape toti baietii, dar asta este ma dificil! Cum poat sa-l cuceresc?

Răspuns Câştigător
| xXCrystyanXx a răspuns:

Ai pus gresit problema.Nu trebuie sa-l cuceresti tu pe el.Incearca sa il faci pe el sa te placa.Tu spui ca esti frumoasa si dintre toti baietii tocmai el nu te place.Asta poate fi de la timiditate. Poate e o fire mai timida.Un lucru am observat la toti cei care sunt timizi.Nu coopereaza la fel cu toate persoanele.Ma pot da exemplu pe mine.In gasca mea n-am probleme.Dar cand trebuie sa vorbesc cu o fata pe care o plac ma apuca emotiilelaughing. Incearca sa devii prietena cu el.Si cu timpul din ce in ce mai buna, pana cand veti ajunge la stadiul pe care il doresti.

2 răspunsuri:
| romichete a răspuns:

Parerea ta ca esti o fata foarte frumoasa.laughing

| miaw a răspuns:

Bun raspuns romichete devil