| Babygirlll29 a întrebat:

imi place de un băiat din clasa cu mine dar el se pare ca nu da semne ca ma place.sunt clasa a 10 si sper ca probabil in viitor clasa 11 sau 12 sa simtă si el ce simt eu pentru el.credeti ca are vreau rost sa astept?
Ma gândesc ca dragostea poate veni oricând si sa se îndrăgostească de mine
Multumesc

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce sa astepti ceva ce tu nu ai?
Degeaba stai sa astepti sa simta si el ce simti tu atata timp cat nu stie de sentimentele tale pentru el.Totusi ar trebui sa iti incerci norocul si daca vei pica prost in fata lui te las sa ii spui ca o desteapta de pe TPU te-a sfatuit.

| Miru_Miru_1998_rrlw a răspuns:

Eu zic sa provoci ceva chimie intre voilaughing.Adica fa-l sa te atinga atingel si tu. Ceva gen sa para ca din greseala ai trecut pe langa el si iai atins mana si vezi daca-ti raspunde si el cu atingeri. Dupa care afla cateva lucruri pe care ii place sa le faca si vorbeste cu el despre asta. Apoi poti sa ii spui ce simti pentru el. Dupa ce vezi ca va intelegeti destul de bine. Si daca lui nu ii place de tine asta e nu poti sa astepti o viata pe cineva nepotrivit,
Dar iti zic sigur ca daca-mi urmezi sfaturile o sa fie bine. Bafta.
Pace si iubire.