| Maria2799 a întrebat:

imi place de un baiat din scoala da lui nu cred ca ii place de mine. ce sa fac? cum sa ma comport cand e pe langa mine? funda :*

3 răspunsuri:
| KimEunJung a răspuns:

Icarca sa pari o tipa de gasca si incearca sa apreciezi ce face. Cu timpul, o sa deveniti din ce in ce mai apropiati.winking

| Oanaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Poi trebuie sa te comporti normal!
Nu incerca sa pari interesanta si cand o sa crezi ca e momentul potrivit supune-i ceea ce simti!
Daca parerilee sunt la fel e bine dar aca nu trebuie sa uiti de el ca sa nu te raneasca mai mult!
Succes!
Sper ca au fost de folos sfaturile mele!

| Maria2799 explică:

Da cum sa vb cu el?