| floricik12 a întrebat:

Buna imi place de un baiat, el a aflat ca il plac si am tot vb pe mess si la scoala... dar cum imi dau seama dk si el ma place pe mine? HELP dau fundahappy

Răspuns Câştigător
| Monica a răspuns:

Foarte simplu. Daca sentimentul este reciproc, vei observa ca o sa te priveasca muuuult prea mult, posibil sa-ti zambeasca, poate te va apara. de cineva daca va fi cazul.

1 răspuns:
| 202 a răspuns:

Intalneste. te cu el undeva si sa staati mai mult de vorba sa va plimbati sa povestiti unele lucruri.
la-sa-l pe el sa spuna mai multe!
iar la sfarsit pupa-l pe obraz si atunci daca zambeste inseamna ca
e o atractie! si poti sa-l mai inviti iar a 2 a oara poti sa
spui ca e deja o intalnire oficiala :X