| sinziana1 a întrebat:

Imi place de un baiat ma mare ca mine. Eu is a 8a, el e a12asad. Nu prea am curaj sa-i spun. Adica mai bine fac Bungee Jumping decat sa-i spun.Care e parerea voastra? Inca un amanunt:tocmai mi-a zis ca are o prietena cu care nu prea se intelege pentru ca zice ca nu are timp de el. Ce ar trebui sa fac?

3 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Trimite-i un mesaj de genu ''Ma placi? Ca sa stii ca eu da'' si asteapta sa vezi ce raspunde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da pai ai putea sa ii dai add pe mes. si sa incepi sa vb cu el. daca intr-adevar iti place propune-i sa ramaneti o zi dupa sc la un suc sau ceva de genul si incearca sa afli cat mai multe despre el. si app nu te rusina baetilor nu le plac fetele rusinoase

| alinootza a răspuns:

Sa stii ca in dragoste si in razboi totul este permishappyasa ca daca iti place de respectivul incearca sa aflii care ii sunt pasiunile, ce culori prefera, ce mancare ii place, chestii d genul aceste personale iar apoi poti purta culoarea lui preferata, sau iti poti da cu parfumul lui preferathappydar tine minte:fii cat mai naturala nu fii prefacuta:BARBATII NU SUPORTA FETELE PREFACUTE
o zii bunahappy