| loove_5215 a întrebat:

imi place de un baiat si el da semne cum m-ar placea dar nu sunt sigura adica:la scoala tot se mai uita la mine sicand rad se uita la mine, ma loveste incet cu picioru peste picorul meu.si mergem impreuna acasa si tot imi zice,, ITI place de mine" tot asa.eu m-am suparat si am mers inainte si dupa aia a venit inainte mea, iar la scoala eram cu inca 2 colege si mi-a cerut mie un leu, dar o colega a vrut sa ii dea asa ca eu am mers in sala de muzicaa, dar el m-a prins de mana si trebuia sa ii dau leul...nu stiu credeti ca ma place?:d plss raspundeti

4 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Pai se uita la tine.Asta inseamna ca deja ai un avantaj. Un contact vizual inseamna foarte multday dreaming. Niciun baiat nu se uita asa degeaba la tine ca sa se afle in treaba.
Vrea sa te atinga intr'un mod inocent lovindu'te cu piciorul. Poate ii e teama ca daca o sa te mangaie, etc o sa interpretezi ceva nasol.De aceea "din intamplare"te lovestehappy.
Daca te mai si intreaba daca il placi asta este un apropo.Lui ii este poate jena sa iti zica asa ca te intreaba pe tine sperand sa faci tu primul pas.batting eyelashes. Poti sa ii spui asa"Te simpatizez intr'un mod mai special...si daca vrei poti sa crezi ca te placbatting eyelashes.[si niste ochi de cateluslove struck].
Bafta:*.

| Miss Maddy a răspuns:

Oh da.cu sigurantalove struck.Ai zis ca el mereu iti spunea ca iti place de el spune-i si tu lui astawinking

| :X:X a răspuns:

Eu zic ca te place... dar ai grija pune-l la incercare big grin

| dany_7259 a răspuns:

Uite eu cred ca te place! Dar nu vrea sa-ti zica nimic ca nu cumva sa il refuzi! asa arata-i si tu ca il placi si totul i sa fie bine o sa vezi!:X:X:X