| andreeabuzz a întrebat:

Buna ..imi place de un baiat si lui de mine de mine eu sunt din Ploiesti el din mizil nu e drum prea lung dar...el spune ca nu putem fi impreuna deoarece suntem prea departe unu de altu si am nioj poze foarte frumoase ii plac la nebuniee si vreau sa scriu pe ele ..deci vreau nij status de..departare laughing ceva de genu Mi-ai spus ca Ma iubesti...
Ca distanta nu coteaza atata timp cat iubesti.
Si acum Ce?
Ma parasesti?
care imi plac cele mai mult funda si vreau cat se poate de repedee

Răspuns Câştigător
| GiuliaGiuly a răspuns:

Mi-ai spus ca suntem departe unul de altul...Dar cand altul va fi mult mai aproape sa nu iti para rau! Spune-ai ca pentru tine nu conteaza distanta.dar erau doar minciuni.Ce zici iti plac?

| andreeabuzz explică (pentru GiuliaGiuly):

Mda dar imi trebuiau mai multe"big grin

| GiuliaGiuly a răspuns (pentru andreeabuzz):

Sa iti mai las?

4 răspunsuri:
| andreeabuzz explică:

Da.te rog imi trebuiee

| andreeabuzz explică:

Daa