| ZuZu_1363 a întrebat:

imi place de un baiat si nu stiu cum sa ii atrag atentia... e mai mare cu un am decat mine va rog ideei dau fundita Promittonguewinking

Răspuns Câştigător
| graylady a răspuns:

Cauta sa te informezi in legatura cu modul lui de viata, ce face ce hobby-uri are ce prieteni, incearca sa te cunosti cu el "intamplator" de exemplu daca merge la sala fa-ti si tu abonament, daca se implica in proiecte implica-te si tu
cand trece pe langa tine fi foarte aranjata si uita-te in ochii lui ca sa vada ca ai ceva pentru el.Mai poti face rost de adresa de mail sau messenger si puteti discuta ore in sir despre lucruri comune.Succes:*!

4 răspunsuri:
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Eu as zice sa fi tu insati si sa te comporti absolut normal happy crede-ma te va placea mai mult pentru ceea ce esti, pentru ca esti naturala decat daca copiezi un anumit stil sau altele.si inca ceva, daca inca nu i-ai spus ca-l placi nici sa nu-i spui pentru ca anumitor baieti le place sa lupte pentru a castiga atentia unei fete! Fi cat mai originala si sigur o sa te observe si o sa te iubeasca pentru ceea ce esti, nu pentru ceea ce vor altii sa fi kisslove struck

| miha<3 a răspuns:

Pai pentru inceputh ai putea face rost de id-ul lui sau nr de tel incearca sa arati tot timpul bine si sa si inveti ptc. daca iesi in evidenta cu invatatura te v-a observa, iar daca mai esti si aranjata va fi dragoste la prima vedere! baga-te in seama cu el daca nu il cunosti roga un prieten sa iti faca cunostinta cu el... vorbiti pe mess. la scoala saluta-l, zimbeste-i si cam atit incearca sa zimbesti ror timpul ptc. v-ei radia frumusete si bunatate...succes!

| graylady a răspuns:

Cauta sa te informezi in legatura cu modul lui de viata, ce face ce hobby-uri are ce prieteni, incearca sa te cunosti cu el "intamplator" de exemplu daca merge la sala fa-ti si tu abonament, daca se implica in proiecte implica-te si tu
cand trece pe langa tine fi foarte aranjata si uita-te in ochii lui ca sa vada ca ai ceva pentru el.Mai poti face rost de adresa de mail sau messenger si puteti discuta ore in sir despre lucruri comune.Succes:*!

| UndercoverGirl_1581 a răspuns:

Rasp ti l-a dat crazy girl, si nu i-ai dat fundita, mi-o dai mie?big grin laughing