| mereueu a întrebat:

Buna imi place de un baiat si nu stiu daca si el ma place... Vreau sa spun ca suntem colegi de clasa si:

- la petreceri danseaza cu mine mereu iar la dansurile in perechi intotdeauna imi invita cele mai apropiate prietene spunandu-le " Te-am invitat ca sa o fac geloasa "

- Mereu inore imim face cu mana sau cu ochi si se tot uita la mine

- in pauza vine la mine la banca sta si se holbeaza la mine, iar eu la el si nu zicem nimic practic doar pana il cheama pritenii lui afara

- Mereu ma icurajeaza si imi spune ca "ma place + prorecla mea"

- Uneori ma ia in brate rapid iar apoi pleaca

- Se tot joaca cu mine si ma gadala si din astea

Chestia e doar ca nu vreau sa imi fac sperante inutile + Eu sunt mai timida de felul meu iar el e pic mai indraznet... SI nu mi-a spus daca ma place sau nu si nu stiu, nici eu nu as prea vrea sa ii spun deoarece mi-e frica sa nu ma considere doar a poretena ff buna. DAu fundita

1 răspuns:
| haapyfacesmilealotforme9090 a răspuns:

Sigur te place. happy cred ca ar trebui sa ii spui ce simti. stiu ca iti e greu, dar incearca. o sa vezi ca nu o sa fi dezamagita de rezultat. :* succes mult cu el.