| Ludmila0000 a întrebat:

Imi place de un baiata care este mai mic decat mine cu aproape 2 luni(aman doi am implinit deja 12 ani). Este unul dintre pieteni mei foarte buni. Vara trecuta mi-a fost foarte simpatic si mia zis o prietena de-a mea care e si verisoara lui ca el ma pace. Cand vara trecuta am fost la verisoara mea a fost si el si vara lui si varul meu. Are o piscine mare de 2l 4L si 1.50h. neam jucat un fel de "tupu" in apa si cand ma prin de multe ori aprape m-a pupat si ma inbratisat. Dar sa fiu sinecera anul trecut mi-a placut de el. ieri am fost la o nunta la care a fost si el si ma chmet la dans (luand in considerare ca avem doar 12 baietii de varsta lui nu prea fac asa ceva) desigur am dansat cu el. Intrebarea mea este : de unde pot afla daca ma place?

4 răspunsuri:
| Lucian_Ungureanu_1990 a răspuns:

Salut.O posibilitate ar fi ca tu sa faci primul pas, si sa ii spui direct ce simti pentru el.Insa daca esti mai timida, iti poti ruga pe una dintre prietenele tale sa il intrebe de ce fata ii place.

| Abbcdd a răspuns:

Intreab-o pe verisoara lui daca tot e si prietena ta happy

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Deocamdata cred ca trebuie sa ramaneti doar la joaca in piscina si dans.

| ღAngiießăă a răspuns:

întrebă-l câte prietene a avut până acum... dacă se înroşeşte clar că te place. rolling on the floor