| andrada a întrebat:

Buna
imi place de un coleg cu care ma intelegeam f bine anul' trecut trecut dar acum nici nu ma mai baga in seama. Adc cand sunt numa eu cu el glumim, radem etc dar cand el e cu prietenii lui face mereu misto de mine sad El in general nu face misto de nm dar cand e cu prietenii lui si eu ii salut sau ceva prietenul lui zice " da bine hai du-te ca avem treaba" si atunci el nu mai zice nm si pleaca cu gasca lui. As vrea sa ma inteleg iarasi la fel de bine cu el dar... plz ceva sfaturi

Răspuns Câştigător
| Musicmakesmefree a răspuns:

Probabil ca de anul trecut si-a creat un grup al lui de prieteni iar cand e cu ei vrea sa se dea mare ca poate si el sa faca misto de cineva sau deastea.Asa sunt baietii-le place sa isi bata joc de fetele care stiu ca ii iarta doar ca cei care il aud sa il creada tare.Dar nici tu nu trebuie sa accepti orice.In cazul in care se mai intampla atunci cand ramane fara grupul de prieteni si vb iar cu tine nu mai vb u cu el.Nu trebuie sa fii bataia lui de joc doar pentru ca il placi. Daca nu il faci sa te respecte ca amica nu ai nicio sansa cu el.