| katyxy a întrebat:

Imi place de un prieten de ceva vreme. si cred ca si lui ii place de mine doar ca amandoi suntem timizi si nu avem ocazia sa ne spunem asta ...nu stiu ce sa fac, cum sa ii arat ca il plac sau cum sa-i spun ca il plac? Va rog ajutati-ma.multumesc

Răspuns Câştigător
| Missy a răspuns:

Hei! Pai daca nu ii poti spune direct ca il placi incearca sa pari interesata de lucrurile care ii fac lui placere.Sa te interesezi de el, de hobby-urile lui si sa discuti cu el despre astahappy. Asta pentru a deveni prieteni.Si daca si lui ii place de tine, isi va da seama ce incerci sa faci.Sau ma rog, ii poti spune direct ca il placi.E mai usorhappy Nu conteaza ce va urma dupa.Idk.Bft^^

1 răspuns:
| Spartacus2012 a răspuns:

Buna Katyxy.Eu eram foarte timid cand eram adolescent.Totusi imi faceam curaj sa ma duc la o fata sa ii ofer ghiocei sau sa ii spun pur si simplu:Ce ochi frumosi ai! Nu iesim la un suc? Sper sa-ti fie de ajutor raspunsul meu.Curaj,oricum nu ai nimic de pierdut! Cu drag, Spartacus2012