| vgbhfbfncvhvf a întrebat:

Imi place foarte mult de un baiat popular in scoala si el e a 8 eu a 5. Toate sunt inebunite dupa el. Uitati care e chestia. mi e nu imi placea de el, colegelor mele il placeau si pana intr o zi vroiam sa ma leg la sireturi si a vrut sa sara peste mine dar m am ridicat. Si deatunci imi place de el. Noi ne privim pe hol la scoala dar nu ne vb dar se tot uita la mine. Si e mai rebel mai nesimtit de fel si eu la fel. Ce sa fac?

6 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Intra in vorba cu el pe facebook(sau oriunde altundeva).(asta daca nu ai curajul sa ii spui in fata ca il placi).
Dar nu sunteti cam tineri? big grin

| LaryLarysa666 a răspuns:

Nu esti cam micuta pentru el? laughing

| Maria_Ioana_Ana_1994 a răspuns:

Ar fi bine să îi spui că îl placi (eventual pe facebook). Dacă nu poti sa îi spui direct, povesteste-i unei prietene care nu va putea să isi țina gura, iar dacă nu vrei să afle începe să îl bagi în seamă

| Kaneki96 a răspuns:

Ok, eu nu sunt negativist. dar tipul ala e a 8-a, tu esti o fetita de a 5-a. nu prea sunteti compatibili din punctul meu de vedere big grin

+ mai ai si 11 ani asa ca mai bine invata decat sa stai dupa gagici big grin

| Roseek a răspuns:

Nu se uita la tine stai linistita copila e a 8

| Florina2102 a răspuns:

Si eu pot spune oarecum