| euu03 a întrebat:

Imi place foarte mult sa conduc, m-a invatat tata in urma cu doi ani ( mentionez ca am 15 ani ). Am condus pe drumuri unde nu era politie, cu viteza destul de mare ( peste 140 km/h ) fara nici o problema. As vrea sa stiu cum sa fac sa devin pilot de curse, cum este Andreea Neculabatting eyelashes, sa fac parte din acest domeniu big grin, deoarece imi doresc foarte mult. Care poate sa ma ajute cu un sfat, sa ma indrume dau fundita

1 răspuns:
| resp3ct a răspuns:

Nu ai voie pana la 18 ani sa te faci pilot de curse.
O sa ai nevoie de sprijin financiar, nu cred ca parintii tai isi permit (peste 3 ani).