| anonim_4396 a întrebat:

imi place mult de un baiat, este cu 1 an mai mare ca mine, si el ma place, dar sa ii spun sau nu mamei mele? Daca da cum? daca nu de ce? mersi mult:*:*

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Normal ca e mai bine sa-i spui. Mama ta va fi incantata ca tu ai avut incredere in ea, si ea te poate sfatui cum sa procedezi ca totul sa fie ok.Plus de asta, mama stie mult mai multe decat o prietena. Oricum trebuie sa-l descrii pe baiat in cuvinte foarte frumoase si sa-i promti mamei ca daca va accepta prietenia ta cu el, tu nu vei lasa scoala pe planul doi.Bafta!

| iöиi a răspuns:

Eu as zice ca nu pentru ca mie imi place de un baiat cu 4 ani mai mare si nu am putut sa-i spun nici fratelui chiar daca erau de aceeasi varsta amandoi.eu zis sa nu-i spui e cel mai bine

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Nu pentru ca se va opune si iti va pune diferite si milioane de intrebari...credema stiu din experinta.:-p

| funnygirl a răspuns:

Depinde cum e mama ta. eu ii spun mamei mele tot. pai cand sunteti doar voi2 ii poti explca cum sta treaba o sa inteleaga succeswinking

| andrutsy a răspuns:

1. Mama ta se va bucura ca esti deschisa cu ea tongue si ca ii sp tot 2.nu stiu daca va fi de acord oh go on ( in aceeashy situatsie sunt si eu) 3. daca da... sp. repede : mama cred ca imi place de un baiat de la scoala.si nu stiu ce... da totushy nu imi pare o idee buna sa ii sp pentru. ca dupa ai sa ai problema. si discutsii : SA nu faci sex.si etc uh stii mai bine mama ta; x

| roxynutza a răspuns:

Eu una i-am spus mamei mele si a iesit cu scandal un milion de motive si bla bla bla...depinde de mama ta si de varsta ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai, ar fi bine sa ii spui mamei tale este cea mai buna prietena a ta.In plus te v-a sfatui mult mai multe decat stii.