| anka_8207 a întrebat:

Buna imi place multt un baiat dar prietenele mele nu il plac si ma cam suapara asta.,,, am fost cu el 2 saptamani dar m-am certat cu el iar maine avem meci simultan si el e de partea cealalta a echpei mele si cand luam pauza nu stiu ce sa-i spun...

3 răspunsuri:
| madycumada a răspuns:

Buna.
Anca, daca tu il placi si el te place nu inteleg ce mai conteaza restul. Vorbeste cu prietenele tale si spune'le ca ilplaci si sa'l accepte.
Maine, in pauza mergi la el si spune'i ce simti si ca iti pare rau ca v-ati despartit. Succes!

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Am o intrebare:Trebuie sa le placa prietenelor tale de iubitul tau?
Din cate am inteles tu vrei sa va combinati si tie iti place nu lor.Prietenele tale nu o sa umble cu el ci tu o sa umbli desi asculti inima si nu asculta ce spun prietenele tale.In fond gusturile nu se discuta vorbeste cu el si spune-le ca tie iti place foarte mult de el si o sa inteleaga si o sa accepte intr-un sfarsit.Intr-o pauza il iei intr-un colt si ii spui ca inca mai ai sentimente pentru el si ca ai vrea si ai dori sa va impacati si ca de data asta nu o sa mai tii cont de parerea prietenelor tale si o sa fie mult mai bine pentru aman2.Eu iti urez succesc sper sa te impaci cu el si sa nu mai tii cont de parerile prietenelor tale.P.S si pe mine ma cheama tot Anka.kiss

| monibarbi10 a răspuns:

Sa il intrebi daca vrea sa mai vb cu tine sau sa ii spui ca il placi.