| Bianca98 a întrebat:

imi place un baiat foarte mult. dar eu sunt sigura de sentimentele lui inca. el are multe fete acolo. e din america. si el spune ca ma place ca ma iubeste. dar voi credeti ca trebuie sa il cred? ajutati-ma. prietena mea cea mai buna vb cu el la tel si i-a spus desp mine si a zis ca sunt fata p care si-o doreste. adica credeti ca trebuie sa il cred? dati-mi multe sfaturi...sau cum sa il fac sa ma placa si mai mult. pareri. fara jignir va roog. ajutati-ma

Răspuns Câştigător
| xilotto a răspuns:

Poi tu in primul rand trebuie sa scrii corect, ca sa te putem intelege.
Esti sigura de sentimentele lui sau nu? Daca da, atunci lasa lucrurile sa curga de la sine. Daca nu, ai putea totusi sa-l intrebi daca simte ceva pentru tine.Cat despre cum sa il faci sa te placa si mai mult.eu zic ca este bine ca te place.Nu il sufoca, lasa-i spatiu.
Kisstongue

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat