| AlexutzaDragutza a întrebat:

Buna imi place un baiat la nebunie, el stie ca il plac dar nu cat il plac cu adevarat. El nu prea stie ce vrea pentru ca e inconjurat. Mie imi place de el si prietenei mele. El stie.Lui ii place de amandoua si mai nou nu prea mai vorbeste cu nici una. Ce pot sa fac vreau sa fiu cu el dar nici sa o ranesc pe prietena mea. Ce sa fac si apropo mi s-a pus pata rau pe el.Ca sa pricepeti mai bine ce simt ascultati STAU PRIN CARTIER NUMAI DE DRAGUL TAU!

Apropo nu stiu de ce nu sunt iubita de nimeni adica toae prietenele mele au iubiti iar eu nu. Oare de ce? Imi puteti da niste sfaturi?

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Copilul de Aur?rolling on the floor
Intotdeauna mi-au placut genul asta de baieti, constienti pe deplin de calitatile lor. Ei vor mai mult de la o fata. Vor frumusete si suficienta inteligenta pentru a-i tine langa ea.Crezi ca el nu e satul pana in gat de fete ca tine si ca prietena ta? Du-te cu el pe strada sa vezi de cate fete e oprit, de cate propuneri indecente ii sunt facute si de cum le da cu flitoh go on

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Stii cum e aia : " cand alergi dupa doi iepuri, nu prinzi niciunu ". el isi cam bate joc de voi.pentru ca stie ca il placeti amandoua.mai bine uitati de el, pentru ca el o sa va vrea pe amandoua si bineinteles ca nu o sa fiti amandoua cu el.Si ce daca nu ai prieten.asta inseamna ca poti sa te uiti la cine vrei tu, sa te dai la cine vrei tu.

| valy a răspuns:

Ar fi cazul.sa il dai la o parte.si sa cauti pe altcineva.si nu e problema.ca iti vei gasi si tu un baiat bun care sa te aprecieze.va aparea atunci cand te vei astepta cel mai putin.cand sperantele ti s-au stinswinking

| dllm. a răspuns:

batting eyelashes Scumpa mea. baieti sunt o gramada pe planeta asta laughing. deci eu ti-as cam zice sa il lasi balta, daca te merita. ii placea doar de tine, in plus. merita sa te certi cu prietena ta pentru un baiat? iti zic eu ca nu. am patit-o si stiu cum e.

cu prietena ta stai mult timp, iti petreci o mare parte din timp cu ea nu? presupun ca va cunoasteti de ceva vreme.
asa ca gandeste-te ca poate cu el vei sta cateva ore.si de ce sa iti faci probleme c pretena ta? lasa-l fato, gaseste altu! Orice fata merita sa fie fericita, asa ca nu-i arata ca il placi, ignora-l si va fi ok, vei vedea ca vei gasi curand ceva mai bun. asa ca. nu te certa cu prietena ta pentru nimic in lume pentru un baiat...

fundditaa?:X

| M&M_2625 a răspuns:

Gandeste-te la ce ar alege prietena ta intre tine si el. E singura solutie sa iti dai seama ce vrei cu adevarat. Daca tipu asta te ignora lasa-l in pace pentru ca daca stie ca il placi si nu a reactionat in nici un fel nu merita sa iti bati capul. Asa cum spune Dllm. baieti sunt multi, iar ca raspuns la intrebarea ta. Nu esti iubita pentru ca nu ai gasit inca persoana potrivita, dar o vei gasi, la urma urmei, nu trebuie sa te doara pe tine ca prietenele tale au iubiti iar tu nu happy. Deci bafta!